Відбувся благодійний концерт до Дня ЗСУ !

Дата: 07.12.2023 09:20

Вчора, 6 грудня, в актовій залі Миропільської селищної ради пройшов благодійний концерт «Дякуємо Захисникам!».

Працівники культури громади, аматорські колективи, мистецька школа привітали зі святом наших Воїнів-Захисників.

Цей захід організовано, щоб подякувати нашим Героям ЗСУ та вкотре довести єдність мешканців громади та всієї України у своїй меті - пермозі України на лютим ненависним ворогом, вигнання його зі своєї святої землі.

Наша армія – не лише наша гордість, це непоборна фортеця для мільйонів українців та усього цивілізованого світу!

Віру, надію, любов плекають у собі українці, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, щирості та відданості долучається  до підтримки наших титанів.

У лавах ЗСУ немає чужих синів, доньок, братів, сестер та дітей! Кожен з них – найрідніший, бо готовий віддати своє життя за нас, за наше право жити, за нашу свободу!

Уже другий рік поспіль ми ведемо збір коштів на допомогу підрозділам ЗСУ, де проходять службу наші Воїни-Земляки, зокрема на генератори, автомобілі, тепловізори, дрони, а також усі необхідні  комплектуючі, на які є запити. Наразі також тривають збори коштів для придбання необхідних речей та  автомобілів для  наших Воїнів-Земляків.

На  благодійному концерті 6 грудня, вдалось зібрати  65 тисяч 952 гривні, які будуть спрямовані на потреби наших Героїв. До збору коштів долучилися представники бізнесу громади, працівники комунальних закладів, мешканці громади, які щиро бажають підтримати Захисників!

Висловлюємо всім благодійникам слова безмежної вдячності за допомогу,  небайдужість, за стійку патріотичну позицію. Адже наша згуртованість, непохитна віра та впевнені кроки допомоги  наближають  таку довгоочікувану Перемогу!

Все буде УКРАЇНА!  ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Фото:  Сергій Клименко