ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 28.12.2023 13:55

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару:

Миропільська селищна рада як Орган місцевого самоврядування забезпечує та фінансує підвезення дітей до підпорядкованих їй закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Необхідність підвезення здобувачів освіти до закладу освіти та у зворотньому напрямку враховують під час розрахунку пального для транспорту.

Для виконання вкрай необхідних завдань, які відчуваються на життєдіяльності населення, для безперебійного функціонування адмінприміщень Миропільська ОТГ повинна бути забезпечена світлом в умовах тривалої відсутності енергопостачання. Також у разі виникнення проблем з електоенергією, генератори забезпечуватимуть заклади загальної середньої та дошкільної освіти Миропільської ОТГ необхідним живленням електроенергією.

Тому з цією метою здійснюється процедура закупiвлi «Дизельне паливо, бензин А-92 код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти ».

Найменування замовника: Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04345204.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-92 код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 Нафта і дистиляти.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями ,

UA-2023-12-25-005658-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

221 040,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі бензину дизельного палива та бензину А-92 на 2024 рік розраховувалась на підставі даних сайтів постачальників пального, а також сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/), на якому публікується інформація про середню ціну на пальне по Житомирській області.

Розмір бюджетного призначення: 221 040,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

Розрахунок потреби у 2024 році проведений  головним бухгалтером Миропільської селищної ради, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2023 році ;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне  з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

Загальний прогнозований обсяг товару, що закуповується:

Дизельне паливо – 2000 л

Бензин А-92 – 2400 л.

Строк поставки товару: до 31.03.2024 року.

Вид предмета закупівлі: товари.