ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 15.01.2024 12:34

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару:

Закупівля палива обумовлена необхідністю забезпечення потреб Миропільської територіальної громади для безперебійного та належного виконання основних завдань та обов’язків у сфері благоустрою територіальної громади, а саме: вчасне та в повному обсязі вивезення твердих побутових відходів, утримання в належному санітарному стані полігон для розміщення та захоронення ТПВ; утримання зелених зон населених пунктів, благоустрій кладовищ, утримання ринкової площі, а також з метою створення матеріального резерву – запасу паливо-мастильних матеріалів, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, аварій тощо. Обсяг закупівлі визначено в залежності від наявної техніки, для роботи якої використовується предмет закупівлі та відповідно до аналізу даних фактичного споживання у  минулому році.

Тому з цією метою здійснюється процедура закупiвлi:  Бензин А-92 код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 Бензин).

Найменування замовника: Комунальне підприємство Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС»

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 40.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 44591845.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Бензин А-92 код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 Бензин) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09132000-3 Бензин.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,

UA-2024-01-12-004858-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

143 910,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі бензин А-92 на 2024 рік розраховувалась на підставі даних сайтів постачальників пального, а також сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/), на якому публікується інформація про середню ціну на пальне по Житомирській області.

Розмір призначення: 143 910,00 грн. з ПДВ.

Розрахунок потреби у 2024 році проведений  директором Комунального підприємства Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС», виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2023 році;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

—забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне  з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

Загальний прогнозований обсяг товару, що закуповується:

Бензин А-92 – 3000 л.

Строк поставки товару: до 31.12.2024 року.

Вид предмета закупівлі: товари.

КП "МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС"