ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури громадських слухань щодо Проєкту Стратегії розвитку Миропільської селищної територіальної громади до 2027 року та пов’язаних з ним документів

Дата: 19.01.2024 15:17

до розпорядження селищного голови

№ 12 від 15.01.2024 р.

Громадські слухання щодо обговорення

у тому числі

Проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки

з реалізації Стратегії

та

Звіту про стратегічну оцінку Проєкту Стратегії розвитку Миропільської селищної територіальної громади  до 2027 року

відбудуться 20 лютого о 10.00 годині в актовій залі Миропільської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 38.

З документами в електронному форматі можна ознайомитися за посиланнями вище. Для зручності читання користуйтеся гіперпосиланнями у змісті документів (натискайте на назву цікавої для Вас інформації, і Вас буде переадресовано на відповідну сторінку тексту)

В друкованому вигляді документи можна переглянути в приміщенні селищної ради (селище Миропіль, вул. Центральна,38).

Свої пропозиції щодо змін та доповнень у Проєкті Стратегії, Проєкті Плану заходів та Звіті СЕО можна вносити до 13:00 годин 19 лютого 2024 року в електронному форматі на електронну пошту: sel.r@myropilska-gromada.gov.ua та/або у письмовій формі за адресою: Миропільська селищна рада, вул. Центральна, 38, смт. Миропіль, Житомирський район, Житомирська область, 13033.

Відповідальна особа – заступник селищного голови з гуманітарних питань Яцкова Ірина Володимирівна; контактний телефон: 0671613096.

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою в єдиний документ та передані на розгляд сесії Миропільської селищної ради для затвердження.

Нагадаємо, що Проєкт Стратегії розвитку Миропільської селищної територіальної громади створений спільними зусиллями створеної в громаді робочої групи з розробки Стратегії розвитку Миропільської громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів».

Ми хочемо почути усіх охочих долучитися до планування розвитку громади та врахуємо думку кожного, хто висловить свої пропозиції та зауваження для змін на краще.