ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 01.02.2024 11:45

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

З метою  опалення приміщень закладів загальної середньої та дошкільної освiти, територіального центру соціального обслуговування, закладів культури та ДЮСШа, якi пiдпорядкованi Миропільській селищній раді,  здійснюється процедура закупiвлi, а саме:  «Дрова паливні код ДК 021:2015: 03410000-7- Деревина». Кінцевим споживачем тепла, одержаного від опалення дровами, є діти та жителі ОТГ, які потребують особливого ставлення.

Найменування замовника: Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04345204.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Дрова паливні код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7- Деревина.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями ,

UA-2024-01-31-009760-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

1 757 000,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі загальнодоступної відкритої цінової інформації, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі. Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунків витрат коштів за КЕКВ 2275 до кошторису на 2024 рік. Строк поставки товару: до 31.10.2024 року. Загальна кількість необхідної до закупівлі обсягу деревини  сформована виходячи з обсягів використання у 2023 році  закладами освіти, якi пiдпорядковані Миропільській селищній раді.

Розмір бюджетного призначення: 1 757 000,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

Розрахунок потреби у 2024 році проведений  головним бухгалтером Миропільської селищної ради, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків у 2023 році ;

— забезпечення безперебiйного опалення приміщень в закладах освiти;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

Загальний прогнозований обсяг споживання, що закуповується:

Дрова паливні – 1400 м3.

Строк поставки товару: до 31.10.2024 року.

Вид предмета закупівлі: товари.

Технічні та кількісні характеристики до предмета закупівлі

Найменування товару

Одиниці виміру

Розмір дров

по довжині,

см

Розмір дров

по товщині

(в діаметрі), см

Примітки

1.

Дрова паливні

м3

від 50 до 200

від 5,0 і більше

Допустиме відхилення по довжині + 2 см

Вимоги щодо якості продукції.

1. Деревина повинна відповідати ТУУ 16.1-00994207-005:2018.

2. Деревина дров’яна непромислового використання 1,2,3 групи в такому процентному співвідношенні:

- береза, бук, ясен, граб, в’яз, клен, дуб, листвениця – 40%.

- сосна, вільха – 30%.

- ялина, тополя, осина – 30%.

3. Допустима вологість: природна вологість.

4. Деревина повинна бути очищена від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилися, не повинна перевищувати 30 мм.

5. Деревина повинна бути без гнилі та трухляви.

6. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.