«Будуємо Україну разом» у Мирополі!

Дата: 28.03.2024 16:07

Маємо приємну новину для молоді нашої громади. Наш молодіжний простір на базі Миропільської публічної бібліотеки було обрано для програми довгострокового волонтерства від громадської організації «БУР». Завдяки цьому досягненню маємо будівельні матеріали для ремонту в бібліотеці на суму 60 тисяч гривень. Але і це не головне! Найціннішим результатом проєкту будуть цікаві активності для молоді нашої громади, які проводитимуть волонтерки БУРчику у Мирополі протягом тривалого часу!
Проєкт «Будуємо Україну разом» - це унікальна можливість для нашої невеликої громади об’єднати молодь Миропільщини у цікавому спілкуванні та корисній взаємодії для створення бажаного простору, де буде реалізовуватися більше молодіжних ініціатив, куди постійно захочеться повертатися.
Отже, етапи реалізації проєкту такі:
Вже з квітня ми сплануємо, коли будемо зустрічатися у бібліотеці для того, щоб своїми силами відремонтувати приміщення, і обов’язково повідомимо вам про дати та час таких зустрічей.
Як тільки завершимо ремонт, волонтерки від БУРчику розпочнуть цикл молодіжних заходів, що триватиму до кінця липня!
Хто з молодих людей хоче долучитися до цікавого та корисного проєкту, заповніть анкету! Ми чекаємо кожного та кожну!