3 квітня відбулося засідання 42-ї сесії 8-го скликання Миропільської селищної ради.

Дата: 04.04.2024 08:44

На порядок денний виносилося 18 питань. Депутати затвердили нові тарифи на платні соціальні послуги, що надаються відділеннями денного перебування та догляду вдома Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Миропільської селищної ради, а також розглянули та затвердили низку земельних питань.

Начальник фінансового відділу доповіла про затвердження звіту  про виконання бюджету Миропільської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року та Про внесення змін до бюджету Миропільської селищної територіальної громади на 2024 рік. Депутати прийняли відповідні рішення.

Засідання сесії пройшло продуктивно та злагоджено, адже всі питання попередньо були опрацьовані депутатами на засіданнях постійних комісій.

З повним переліком рішень 42-ї сесії можна буде ознайомитись на офіційному сайті громади у встановлені законом терміни.