Активності для молоді в громаді від Молодіжного центру Житомирщини

Дата: 04.04.2024 21:34

Наша громада продовжує співробітництво з Молодіжним центром Житомирщини «Kreative spase». Сьогодні  до нас завітали представники центру Назар та Анастасія з активностями, які провели у двох  закладах освіти - Миропільськомк та Печанівському ліцеях.

Молодь громади розписувала власний одяг спеціальними фарбами, розмальовували сувеніри, які потім забрали із собою на згадку про сьогоднішній день. Для випускників Миропільського ліцею Анастасія провела воркшоп «Як обрати майбутню професію», на якому залучила молодих людей до цікавих опитувань та завдань, допомагаючи обрати цікавий напрямок для себе на майбутнє.

На завершення заходів серед молоді провели розіграш футболок від U-Point «Твоя думка важлива».

Головною особливістю Молодіжного центру Житомирщини є його команда, до складу якої входять молоді вмотивовані люди, які прагнуть змін на краще.

Дякуємо всім учасникам заходу за ваш настрій та взаємодію з гостями громади. Дякуємо Назару та Анастасії за корисно проведений час для наших молодих людей. Дякуємо колективам закладів освіти за організацію подій на місцях!

Працюємо далі, кожен на своїх місцях!