Волейбольні команди дівчат та хлопців Миропільщини вибороли почесні місця у ІІІ (зональному) етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 06.04.2024 17:47

5 та 6 квітня у селищі Романів проходили зональні змагання з волейболу у рамках ІІІ (районного) етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», в яких брали участь команди Романівської, Вільшанської, Чуднівської, Любарської та Миропільської громад.

Нашу громаду представляли юнаки та юнки Миропільського ліцею, адже саме вони стали переможцями територіального етапу. Згідно з регламентом, учасниками могли бути учні та учениці 9-х класів та молодші.

За результатами зональних змагань, команди і дівчат, і хлопців Миропільського ліцею вибороли почесні треті місця – золоту середину!!!

Пишаємося нашими юними волейболістками та волейболістами! Бажаємо подальших успіхів і звершень! Дякуємо тренеру – вчителю фізкультури Миропільського ліцею Нижнику Сергію Володимировичу за підготовку команд! Дякуємо організаторам за гарні умови та об’єктивне суддівство!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!