Ветерансько-молодіжна спартакіада серед сусідніх громад у Мирополі!

Дата: 16.04.2024 17:46

З метою вираження підтримки та вдячності Збройним Силам України, зокрема нашим Воїнам-землякам, 18 травня у  Мирополі заплановано проведення ветерансько-молодіжної  Спартакіади серед команд сусідніх територіальних громад  під гаслом «Від Мирного Поля для мирного неба».

Основними завданнями заходу є  розвиток міжмуніципальної взаємодії між сусідніми територіальними громадами у сфері фізкультури та спорту,  широке залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя серед населення.

Змагатись команди-учасники будуть з таких видів спорту: волейбол, стрітбол, міні-футбол, шахи та дартс.

Спартакіада проходитиме на двох локаціях - спортивних базах Миропільської гімназії та Миропільського ліцею.

Під час спортивного дійства буде проводитися благодійний збір коштів для потреб наших Воїнів-земляків. На території Миропільської гімназії заплановано різні заходи для дітей  та дорослих, серед яких ярмарок та розваги.

Шановні жителі громади, якщо ви бажаєте долучитись до участі або організації додаткових заходів для збору коштів, звертайтесь попередньо до селищної ради з пропозиціями або телефонуйте: 0971338328.

Не втомлюємось допомагати нашим Захисникам!

Розвиваймо спортивний дух серед населення разом!