До уваги жителів громади

Дата: 17.04.2024 10:45

На виконання вимог законодавства України 8 відділ Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить виклик призовників,  які досягли 25-річного віку для взяття на персонально-первинний військовий облік   як військовозобов’язаних. Цей виклик проводиться з метою упорядкування персонально-первинного військового обліку громадян і має мету   оновити їх персонально-облікові дані. Наголошуємо, що дані виклики ще не є мобілізацією.

Керівництво Житомирського РТЦК та СП просить жителів Миропільської громади з розумінням та відповідальністю поставитись до даних заходів і самостійно прибути (без виклику повісткою) до 8 відділу Житомирського РТЦК та СП призовників, що досягли 25 –річного віку за адресою: Житомирський район,  смт Романів, вул.Костельна, 47. При собі мати;

• військові документи (приписне);
  • паспорт;
  • диплом про освіту (оригінал+копія);
  • посвідчення водія (за наявності);
  • документи що підтверджують зміну облікових даних та їх копії (документ про зміну прізвища, свідоцтво про одруження, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про народження дитини, і т.д.)
  • фото 3,5х4,5 – 2 шт.;
  • медичну карту,  всі медичні висновки, діагнози, обстеження і т.д.