Вітаємо з Днем психолога!

Дата: 23.04.2024 11:10

23 квітня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день психолога. Започатковано цю дату ще в 2004 році.

Психолог – це не просто професія, це покликання. Це люди, які підтримують наше психічне здоров’я, відновлюють позитивний душевний стан. У період війни роль психологів значно зросла. Ця професія стоїть в одному ряду з лікарями, рятівниками, військовими.

Цінність роботи цих фахівців лише зростатиме, адже за оцінками ВООЗ, в післявоєнний період кожен четвертий українець матиме проблеми з психологічним здоров’ям.

Шановні психологи нашої громади! Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, витримки, добробуту та натхнення для подальшої діяльності! Бажаємо, щоб ваша робота приносила користь якомога більшій кількості людей! Дякуємо за вашу роботу та ваш вклад у майбутнє нашої громади та України в цілому.