Учні Печанівського ліцею гідно представили громаду на зональних змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч» з футзалу

Дата: 25.04.2024 10:39

На районному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу нашу громаду представляли переможці територіального етапу – команда Печанівського ліцею. Зональні змагання проходили у селищі Пулини. Наша група складалася із 7 команд: Чуднівської, Курненської, Любарської, Пулинської, Вільшанської, Романівської та Миропільської громад.
Хлопці Печанівського ліцею усі матчі відіграли вміло, злагоджено та впевнено. За результатами турнірної таблиці у нас 2 переконливі перемоги, 2 нічиїх та 2 поразки. І знову золота середина – баланс між здобутками і прагненнями до удосконалення!
Дякуємо юним спортсменам за старанність, сміливість та стійку волю до перемоги! Дякуємо вчителю фізкультури Печанівського ліцею Івасюку Анатолію Михайловичу за підготовку, настанови та згуртування команди!
Готуємося до наступних змагань через рік!
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!