Готуємося до Спартакіади в Мирополі!

Дата: 06.05.2024 12:10

Нагадуємо, що 18 травня в Мирополі відбудеться Спартакіада серед команд сусідніх територіальних громад на підтримку ЗСУ. Запланована участь команд з 8 територіальних громад.
Паралельно зі спортивними змаганнями на території біля стадіону «Кам’янка» буде організовано ЯРМАРОК. Запрошуємо жителів громади, трудові колективи, місцевих підприємців, народних умільців долучитися до заходів! Продавайте та купуйте усе необхідне: від смаколиків до витворів мистецтва! Вітається будь-яка ініціатива: овочі, фрукти, випічка, сувеніри, прикраси, обереги тощо!
Поки є час подумати, як долучитися та допомогти закрити збори землякам, які зараз на передовій!
За інформацією про підготовку до цієї благодійної події слідкуйте на нашому сайті!