День Державного Прапора
За останні 2,5 роки року наш прапор перетворився на загальносвітовий символ боротьби за власну свободу та життя.
Коротка історична довідка: 3 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. Одним з них був В’ячеслав Чорновіл, який тоді мовив: "Мені сказали, що на вулиці є той прапор, з яким українці стояли на барикадах. Я прошу, щоб саме цей прапор був встановлений у нашому залі. І ще я пропоную, щоб до того, як ухвалимо рішення про національну символіку, про національний прапор, наш прапор був піднятий над куполом верховної Ради".
Кольори прапора України мають багатий символічний зміст. Блакитний колір традиційно асоціюється з ясним небом, тоді як жовтий символізує пшеничні поля, що відображає багатство української землі.
Важливо пам’ятати, що офіційні відтінки українського прапора за версією Pantone: Pantone Coated 2935 C та Pantone Coated Yellow 012 C.
Зараз, під час кривавої війни в Україні, яку розпочала Росія, це свято набуває ще важливішого значення. Наші захисники роблять усе, щоб синьо-жовтий стяг здіймався до неба над українськими містами. Будьмо згуртованими і небайдужими до рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас.
З Днем Державного Прапора України!