Новини/Оголошення

Миропільська селищна рада оголошує громадські слухання

Миропільська селищна рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості по затвердженню детального плану території земельної ділянки по вулиці Поштова, 9 в смт. Миропіль Романівського району Житомирської області для розміщення об’єкта « Будівництво культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».

09:39 05.02.2018

18 січня діти та вихователі Миропільського центру розвитку дитини привітали працівників Миропільської селищної ради з Новорічними святами. Привітання звучали у вигляді колядок, щедрівок, віршів та новорічних пісень, за що висловлюємо щиру подяку завідувачу Миропільського ЦРД - Розмаховій Ганні Генадіївні, колективу та найменшим вихованцям центру розвитку дитини.

10:10 22.01.2018

Під час новорічних канікул в КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" проводяться роботи по будівництву гардеробного приміщення для учнів гімназії. Для будівництва використовуються матеріали, які були демонтовані від реалізації проекту "Реконструкція (ефективна термосанація) Миропільської гімназії".

10:38 11.01.2018