Новини/Оголошення

Концерт до дня працівників сільського господарства

В суботу, 18 листопада в сільському клубі с. Пилипо-Кошара відбувся святковий концерт до дня працівників сільського господарства. В концерті взяли участь вокальна група "Миропільчанка", Петро Клименко, керівник "народної студії Петра Клименка, Анастасія Чумак, Ткачишині Тетяна та Іванка. Юлія Сімінова та Гаврилов Максим були ведучими даного заходу.

11:21 22.11.2017

Змагання з флорболу

Здобувши перемогу 14 жовтня у першому турі змагань зі флорболу на Волині в EDGE лізі у категорії U12 обігравши команду "Комета"   м. Рівного з рахунком 3:0 , та команду "Айзберг"  м. Луцьк з рахунком 8:0 , команда Миропільської ЗОШ флорбольного клубу Пілігрим пройшла у другий тур змагань .

10:13 22.11.2017

Запуск твердопаливних котлів в ФАП с. Колодяжне

В суботу, 18 листопада в ФАП с. Колодяжне відбулося тестування твердопаливних котлів та всієї тепломережі. Запуск котлів пройшов вдало. На даний час від роботи твердопаливних котлів обігрівається саме приміщення ФАПу та приміщення дитячого садка "Веселка".

15:11 21.11.2017

14 листопада,  в рамках місячника безпеки, у ЦРД працівниками 32 професійного пожежного посту було проведено практичне відпрацювання навчальної евакуації вихованців та працівників закладу.

10:39 15.11.2017