Новини/Оголошення

Дата: від до Скинути

10 вересня об 11 год 00 хв в приміщені Миропільської селищної ради відбудеться семінар на тему легалізація робочих місць в установі, організації, підприємстві. Семінар проводить інспектор з праці. Просимо усіх приватних підприємців прийняти участь у даному заході.

16:11 06.10.2017

Благоустрій селища Миропіль

З 15 вересня по даний час в смт. Миропіль тривають роботи по зрізуванню кущів та дерев, прилеглих до доріг державного та місцевого значення. Працівниками по благоустрою Миропільської селищної ради уже були вирізані насадження по вул. А.Кирилюка, Почтова, Б.Хмельницього та по вул. І.Франка.

10:16 03.10.2017

В КУ Територіальний центр соціального обслуговування та Миропільському центрі розвитку дитини провелася заміна вікон.

В КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миропільської селищної ради та в Миропільському центрі розвитку дитини було проведено заміну вікон на металопластикові. В КУ Територіальному центрі соціальних послуг було встановлено 4 вікна, в Миропільському центрі розвитку дитини - 3 вікна.

09:46 03.10.2017