Новини/Оголошення

Дата: від до Скинути

До 80-річчя Житомирської області в Миропільській бібліотеці пройшла зустріч учнів з видатним письменником Василем Дацюком

22 вересня Житомирська область відзначає 80-річчя з дня утворення області. Миропільська громада також долучилася до відзначення даного заходу. Зокрема 21 вересня в КУ Миропільська бібліотека була проведена зустріч з учнями 9-го класу КУ Миропільська ЗОШ І-ІІІст.  Під час зустрічі працівники бібліотеки розповідали про історію утворення та основні етапи розвитку Житомирської області. Також учням вдалося поспілкуватися з видатним письменником, який своїм пером та словом здійснив вагомий внесок в розвиток Житомирщини - Дацюком Василем Лаврентійовичем.

11:10 22.09.2017

Святкування Міжнародного дня миру

21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру. В Миропільській громаді до даного свята був проведений урочистий захід. Участь у ньому прийняли загальноосвітні та дошкільні заходи Миропільської громади. Святкова програма супроводжувалася віршами, піснями та хореографічними номерами. Діти випустили в небо повітряні кульки жовто-блакитного кольору та голубів, як символ миру. Закінчилися урочистості дискотекою.

16:44 21.09.2017

Вітаємо з Днем миру!

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. У цей день хочеться побажати усім спокою, благополуччя, злагоди та процвітання. Миру Вам у всьому - миру у сім'ях, миру у серцях та миру у нашій рідній України! Зі святом!

09:38 21.09.2017

Миропільська селищна рада оголошує конкурс

Миропільська селищна рада оголошує конкурс по передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади (частину приміщення площею 6 кв м КУ Миропільської селищної ради "Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія"") в смт. Миропіль, по вул. Центральна 46. Заяви про участь у конкурсі в конкурсі приймаються з 30.08.2017 року по 29.09.2017 року .

11:41 30.08.2017