Новини/Оголошення

В ФАП с. Колодяжне та ФП с. Дертка тривають роботи щодо енергозбереження

В ФАП с. Колодяжне та ФП с. Дертка тривають роботи щодо енергозбереження. Зокрема в ФП с. Дертка проведено роботи з термосанації: утеплено фундамент будівлі, утеплено стіни 10-ти сантиметровою мінватою, утеплені стелі приміщення, також встановлена нова покрівля з металочерепиці.

17:14 08.11.2017

Встановлення вікон в закладах освіти

Протягом осінніх канікул в КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст" та в Колодяжненській філії КУ ОНЗ   "Миропільська гімназія" провелася заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові вікна.

15:04 07.11.2017

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.  Шановні працівники соціальної сфери, зичу Вам міцного здоров'я, добробуту, злагоди та домашнього затишку, звершення  задумів  та усіх мрій. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям. Бажаю Вам витримки у нелегкій Вашій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності.      З повагою, селищний голова Гиндич В.П.

16:37 03.11.2017

В Україні з січня 2018 року з'являться нові правила для роботодавців, тепер необхідно буде мати в штаті підприємства працівників старше 45 років і не менше 4% від загальної чисельності працівників.

16:12 23.10.2017

18 жовтня у стінах історико-краєзнавчого музею відбувся вечір пам'яті Анатолія Кухарука

Протягом існування людства можна зустріти безліч особистостей, досягнення яких не тільки значною мірою впливали, але й докорінно змінювали життя інших людей. Таких людей називають реформаторами, великими, видатними…  Саме такою людиною був  вчитель, громадський діяч, краєзнавець  Анатолій Дмитрович Кухарук.   У стінах історико-краєзнавчого музею – дітища Анатолія Дмитровича – 18 жовтня відбувся вечір пам’яті цій шанованій у Мирополі людині. Захід  організували і провели  Кришталь Галина Петрівна, Меша Світлана Вікторівна – бібліотекарі Миропільської селищної бібліотеки, Гиндич Інна Євгенівна та учні 7-А класу ОНЗ «Миропільська гімназія». Екскурсію музеєм підготували Каспрукова Ніна Миколаївна – бібліотекар гімназії, яка поділилася спогадами про спільну роботу з колегою, та учениця 8-Б класу Мельник Вілорія, яка розповіла про робочу кімнату Анатолія Дмитровича.  Спогади колег, учнів цього вчителя не залишили нікого байдужим.  У народі кажуть, що людина живе доти, доки живе про неї  пам’ять. Пам’ять про Анатолія  Дмитровича житиме вічно, бо він —  ЛЮДИНА.

10:48 19.10.2017

У Миропільській гімназії пройшли заходи до 14 жовтня!

Кожен народ, кожна нація тримається на прадідівських традиціях, звичаях, символах, віруваннях, освячених віками. Щоб впевнено йти в майбутнє, ми не маємо права втратити дорогоцінних скарбів наших предків, що протягом багатьох століть виробили вони і зберегли для нас. Щоб «нашому роду не було переводу», ми мусимо пам’ятати, хто ми, якого роду-племені діти, знати добре своє коріння, свою історію. Бо без минулого нема майбутнього.

10:12 17.10.2017