Новини/Оголошення

Романівське бюро правової допомоги інформує

Романівське бюро правової допомоги інформує УРЯД ВИЗНАЧИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ "ПАКУНКУ МАЛЮКА"             Кабінет Міністрів України постановою № 512 від 20 червня 2018 року затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

11:56 09.07.2018

Безоплатна правова допомога

4 липня в адмінприміщенні Миропільської селищної ради провели виїзний прийом громадян директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Житомирській області Гербеда О.Й., начальник Головного управління юстиції Грабар О.В. та заступник начальника відділу Романіського бюро правової допомоги Пасенко Ж.І.

16:59 04.07.2018

Крокуємо до комфортної громади

24 червня в адмінприміщенні Миропільської селищної ради відбулося засідання круглого столу з елементами тренінгу на тему «Крокуємо до комфортної громади" (деякі стратегічні ініціативи). До дискусії були запрошені представники селищної ради, закладів освіти, культури, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, громадські діячі, керівники підприємств та учні загальноосвітніх навчальних закладів Миропільської ОТГ.

17:24 26.06.2018