Новини/Оголошення

Безоплатна правова допомога

20 червня  в  Миропільській селищній раді, фахівцем "Романівського бюро правової допомоги", були проведені консультації з питань правового захисту населення.

16:02 20.06.2018

За сприяння ТОВ "Полонне-агро" було проведено поточний ямковий ремонт автошляху

За сприяння ТОВ "Полонне-агро" в особі Полякова Є.В. було проведено поточний ямковий ремонт автошляху  від кордону з Хмельницькою областю до села Дертка протяжністю 3 км. Всього було використано 20 тонн асфальту.

11:58 19.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

В середу 20 червня 2018 року о 10.30 в актовій залі Миропільської селищної ради фахівцем "Романівського бюро правової допомоги" будуть проводитися консультації з питань правового захисту населення.

10:23 19.06.2018

Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня в Миропільській селищній раді відбулися урочистості до Дня медичного працівника. Розпочалося святкування з вітального слова селищного голови В.П. Гиндича, який нагородив грамотами та подяками працівників КНП "Миропільська АЗПСМ" та працівників ФАПів Миропільської ОТГ. Також кожний структурний підрозділ КНП "Миропільська АЗПСМ" отримали в подарунок стетофонендоскопи.

18:03 13.06.2018

Для потреб жителів Миропільської громади придбано трактор

В комунальну власність з передачею на баланс  КП "Миропільське" придбано трактор "Беларус 320.4". Закупівля трактора здійснювалася через  систему ProZorro. Вартість трактора з причіпом і відвалом для снігу становить 381870 грн.

10:23 13.06.2018