Новини/Оголошення

Свято 1-го Дзвінка в громаді

Перший дзвінок, який символічно пролунав із центра селища 3 вересня 2018 року, зібрав на Центральній площі учнів і вчителів   навчальних закладів та сповістив про початок нового навчального року. На святі також були присутні і вихованці старшої групи Миропільського ЦРД, що стало свідченням спільної системної роботи. Завдяки новому  підходу в організації, захід пройшов динамічно, цікаво та креативно.

17:26 05.09.2018

У с. Колодяжне 23 серпня відзначили День державного прапора та День незалежності

Найбільші державні свята України – День державного прапора та День незалежності  відзначили у с. Колодяжне 23 серпня 2018 року   урочистим заходом, що відбувся у сільському будинку культури.  Аматори сцени підготували тематичну літературно-музичну композицію, виставку книг. По закінченні свята жителі села вшанували пам’ять  Героїв Небесної Сотні та осіб, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та поклали квіти до монумента (пам’ятника!!!)

16:23 05.09.2018

Педагогічна конференція

Старт новому навчальному року, традиційно, дають серпневі педагогічні конференції. Вперше в такому форматі розпочали роботу працівники закладів освіти Миропільської селищної ради. Перед початком заходу усіх присутніх привітали учні  навчальних закладів громади.

12:11 30.08.2018