Новини/Оголошення

Всеукраїнський тиждень дитячої книги

Всеукраїнський тиждень дитячої книги в КУ «Миропільська селищна бібліотека» розпочали 25 березня з виставки дитячої літератури. Цього дня до бібліотеки завітали діти місцевих шкіл, що залюбки знайомилися з новими книгами. Бібліотекарі Меша С. В. і Кришталь Г. П. протягом тижня презентуватимуть заходи, приурочені цій даті.

14:31 29.03.2018

Шашковий турнір

Сьогодні, 27. 03. 2018, на базі КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" відбувся щорічний шашковий турнір, присвячений пам'яті Сергія Руденка. Цей захід започатковано виконавчим комітетом Миропільської селищної ради. Участь у змаганнях взяли  7 команд із  закладів освіти району, серед них: КУ ОНЗ "Миропільська гімназія", а також Колодяжненська та Миропільська філії; КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів", Печанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, КУ ОНЗ "Романівська гімназія". З вітальним словом до присутніх звернулися селищний голова Гиндич Валерій Петрович, заступник селищного голови з гуманітарних питань Гриб Тамара Миколаївна, директор КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" Повнич Петро Степанович. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого героя. Переможцями турніру у командному заліку стали серед учнів початкових класів: І місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів", ІІ місце - Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія", ІІІ місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія". Серед учнів 5-7 класів: І місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія" ІІ місце - Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів". Серед учнів 8-11 класів: І місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія".  ІІ місце - Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія", ІII місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" В індивідуальному заліку серед дівчат перемогу здобули: І місце - Ковалюк Наталія (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"), Гайдай Карина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Огір Вікторія (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"); ІІ місце - Якимчук Анна(Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Олійник Карина (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Якимчук Ірина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Олійник Карина (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Якимчук Ірина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"); ІІІ місце - Друзь Софія (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Ковтуненко Іванна (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"), Яцкова Анна (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"). В індивідуальному заліку серед хлопців: І місце - Цьомик Назарій (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Бондарчук Олександр (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Петрик Олександр (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), ІІ місце - Гайдай Денис (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Буханевич Олег (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Хмільовський Віктор (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), ІІІ місце - Голеницький Назарій (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Тарасов Андрій  (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів) , Шкарбутко Дмитро (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія").

18:04 27.03.2018

22 березня на базі КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" відбувся творчий звіт вчителів, що атестуються в 2018 році. Свій педагогічний досвід перед колегами цього року представили вчителі гімназії: Багінська Ольга Анатоліївна, Яцкова Ірина Володимирівна,  Прокопов Петро Дмитрович, Клименко Сергій Іванович, Скурський Валерій Ростиславович, а також педагоги із філій: Колодяжненської – Голяницька Людмила Леонідівна, Балицька Ольга Олександрівна і Миропільської – Вербицька Тетяна Ростиславівна, Нижник Наталія Василівна.

14:10 23.03.2018

Вклонімося Кобзарю

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбувся виховний захід серед початкових класів "Вклонімося Кобзарю". Захід провела бібліотекар даного закладу освіти - Шрам Тетяна Сергіївна.

10:48 20.03.2018

Команда шкільного лісництва «Пролісок» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" взяла участь у Всеукраїнській акції «Годівничка»

У рамках Всеукраїнської акції «Годівничка» команда шкільного лісництва «Пролісок» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" взяла участь у акції та своїми руками виготовила більше десятка «домівок» для птиць.

10:23 20.03.2018

КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та учні молодших класів під керівництвом класоводів взяли участь у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів»

З метою участі в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та учні молодших класів під керівництвом класоводів – Світлани Леонідівни Нікончук та Світлани Василівни Арсенюк розміщували на пришкільній території годівнички для птахів, які  діти разом з батьками виготовляли вдома.

10:12 20.03.2018

16 березня на базі КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» було проведено  майстер – клас з писанкарства,  який провела спеціаліст районного будинку дитячої творчості Бовсунівська Інна Іванівна. Учні разом зі своїми батьками вчилися розписувати великодні писанки.

16:59 16.03.2018